../

METSA PANO MAKİNA VE ELK.ÜRN.TİC.LTD.ŞTİ    adı altında sektörde faaliyet gösteren  firmamız     imalata sektöre tedarikçi olarak hizmet vermektedir. Sektörde saç şekillendirme imalat modellerinin tasarlanması ve imal edilmesi veya ettirilmesi konusunda 15 yıllık tecrübemizi  METSA PANO MAKİNA  adı altında hizmet olarak çalıştığımız sektördeki firmalara sunmaktayız. 

Kurumumuz deneyimli, araştırmacı ve yenilikçi yapısı,  müşteri istek ve ihtiyaçlarına uygun teknik çözümler getirme, ekonomik ve optimum çözüm üretme titizliği ile yatırımlarınız için anahtar teslimi üretim ve imalat hizmetleri vermektedir.

Uluslar arası standartlarda üretimimizi devam ettirerek kaliteden ve koşulsuz müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektöründe örnek bir kuruluş olmayı hedefliyor ve yüksek kalitede  ve metal işleme hizmetleri sunan firmamız içinde bulunduğumuz dünyanın ve geleceğimizin şekillenmesine katkıda bulunmaktadır.

Bunların yanı sıra diğer sektör ve kuruluşların özel çalışma ve projelerinde, çözüm ortağı alanında ise kurum ve kuruluşların tek adreste imalat süreçlerini çözümlediği, alanında başarılı olan kuruluşlardan biri olan işletmemizin yapmış olduğu projeler ve hassasiyet gerektiren işler için  proje yönetimi departmanımızdan bilgi alabilirsiniz.